درباره ما

این بخش درباره مجموعه ردلاین استریت RED LINE street است.

هوالرزاق

1. تمامی اعضا و کارکنان ردلاین استریت موظف هستند با رعایت و احترام به حقوق مشتریان 7روز هفته و 24ساعته شبانه روز آماده خدمتگزاری خانواده بزرگ ردلاین استریت باشند و از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد، فلذا امید است این امر از جانب فروشندگان و خریداران رعایت گردد.

2. هرگونه تخطی از اصول حرفه ای و اخلاقی از جانب کارکنان ردلاین استریت ممنوع بوده و مدیریت ردلاین استریت این اطمینان را به تمامی عزیزان خواهد داد که هرگز حقی ضایع نخواهد شد.

3. مدیریت ردلاین استریت در جهت ارائه بهترین ها مادامی در تلاش ارتقاء و گسترش این بازار بزرگ خواهد بود که با استعانت از درگاه پروردگار و همراهی تمام پارسی زبانان علی الخصوص مردم شریف ایران این امر با سرعت و کیفیت بیشتر میسر است.

4. ردلاین استریت با هدف ارتقا کیفیت و کاهش هزینه برای مشتریان و ایجاد بسترهای شغلی و مالی و در نهایت امر کارآفرینی تمام تلاش خود را در این راستا بکار بسته تا بتواند گامی جدی تر و استوار و به روزتر برای مردم بالیاقت و کشور عزیزمان بردارد. همچنین شما میتوانید در ردلاین استریت سفارش خود را شخصا" به تیم پشتیبانی اعلام کنید و حتی اگر در ردلاین استریت موجود نباشد، به شما این اطمینان را خواهیم داد که در سریع ترین زمان ممکن تهیه و ارسال خواهد شد. redlinest مبتنی بر قوانین و رضایت شما همیشه برآن خواهد بود تا روز به روز بیشترین و بهترین را به همه مردم شریفمان ارائه دهد و رضایت شماست که میتواند ستاره ای دیگر بر افتخارات ردلاین استریت بیافزاید.

ارادت و عشق جاودان بر این خانواده

مدیریت تیم ردلاین استریت